KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14234415
nr 1423 4415
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Kustmotiv, Signerad. Olja på duk, 35x50, yttermått inklusive ram: 38x53 cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:24:34
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr